1/4
Hakkımızda

Ribbonsan Bayi ürün ve fiyat beklentilerini, ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru ürünü, tedarik etmeniz için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Bu konuda kendimize olan inancımız ve kararlılığımız tamdır.

 

Bu inaç ve kararlılıkla hem kendimizi hemde siz sayın bayi’ lerimizi üst seviyelere taşımayı kendimize bir görev ve hedef olarak görmekteyiz. Ribbonsan’a bayi olmak hem kısa dönemde, hemde uzun dönemde iş ortağımız olduğunuz için çok büyük avantajlar elde etmiş olacaksınız.

Üretim

Ribbonsan, teknolojiye ayak uyduran yenilikçi ve uzman kadrosu ile barkod yazıcı Ribonu üretmektedir.

 

Istanbuldaki tesisimizden hem Türkiye’nin çeşitli bölgelerine hem de Avrasya coğrafyasında yer alan ülkelerdeki müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi 1 sınıf kalitede sunmaktayız.

 

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzmanlığımız ile fark yarattığımıza inanıyoruz.

Bilgi
Renkli ribbon

Ribon boyutu

Termal transfer şeridi boyutu seçerken dikkate alınması gereken birkaç kriter vardır. Onlar:

Etiket genişliği

Kullanılan etiket genişliğine en yakın şerit genişliğini seçiniz. Örneğin,

6 cm genişliğinde bir etiket yazdırıyor sanız, 11 cm Şerit yerine 6 cm şerit satın almalısınız. Termal transfer şeridindeki kullanılmamış mürekkep aksi takdirde israf olur. 

Şerit uzunluğu

Tipik olarak, daha kısa uzunluktaki şeritler, masaüstü termal transfer yazıcıları için, daha uzun uzunluklar ise endüstriyel olanlara yöneliktir. Şeritlerimiz 74 Metre ile 600 metre arasında değişmektedir.

Çekirdek boyutu

Küçük yazıcıların daha büyük şerit çekirdeklerini barındıracak kadar boş alanı yoktur. 1 inç çekirdek standart olsa da, daha küçük yazıcılar 0,5 inç çekirdek kullanır.

Raf Ve Stok Ömrü

Şerit stoğunuzu ideal çevre koşullarında saklamak Termal şeritlerin ömrünü uzatır. İç mekanlarda oda sıcaklığında yüksek nemden ve doğrudan güneş ışığından uzakta saklandığında termal şeritleriniz yaklaşık 24 ay sürebilir.

Wax balmumu bazlı termal transfer

Wax

 

Sadece sınırlı lekelenme ve çizilmeye karşı dayanıklı kağıt etiketler yazdırmak için balmumu bazlı termal transfer mürekkep şeritleridir. Yüksek baskı hacimlerinde bile, basılan barkodların okunması kolaylaştırır, yüksek optik yoğunluklu keskin kenarlı sonuçlar sunarlar. Balmumu şeritleri tüm geleneksel düz kafa (Flat) yazıcılar için uygundur ve özellikle uygun maliyetlidir.

Wax - Resin

Baskı ihtiyaçları lekelenme ve çizilmeye karşı daha fazla direnç gerektirdiğinde, seçim balmumu reçine bazlı termal transfer mürekkep şeritleridir. Kağıt ve plastiklerde okunması kolay ve lekelere karşı dayanıklı barkodlar gibi keskin uçlu ve ayrıntılı sonuçlar için kullanılırlar. Tüm geleneksel düz kafa yazıcılarda çalışırlar.

 

Resin

Sentetik reçine bazlı termal transfer mürekkep şeritleri dir. Reçine şeritler plastik yüzeylerde kullanılır. Tüm geleneksel düz kafa yazıcılarla uyumludur ve yüksek kaplama kapasitesi ve çok keskin kenarları vardır. Her zamanki siyahın yanı sıra, birçok renkte ve birkaç metalize renk tonunda şeritler sunuyoruz.

 

Near-Edge

Yakın kenar yazıcılar için yazdırma işleri yalnızca yakın kenar şeritleriyle yapılabilir. Kağıt ve plastik etiketler ve esnek ambalaj folyoları, yakın kenar şeritleriyle basılabilen alt tabakalar arasındadır. Reçine ve balmumu-reçine bazları ile yakın kenar şeritleri de vardır. Yüksek hızlarda ve yüksek baskı hacimlerinde en iyi sonuçları sunarlar. Siyah renkli ve birçok standart ve özel renkte kenar şeridi sunuyoruz.

Ribbonsan Etiket Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti

Üniversite Mahallesi Bağlariçi Cad. Firüze Konakları No:22 34320 Avcılar - İSTANBUL

 

 

TEL:

0212 909 22 32

MAIL:

siparis@ribbonsan.com.tr

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
Ürünler

Abone Ol

Gönderdiğiniz için teşekkürler!