Termal transfer, yüksek çözünürlük ve mükemmel görüntü dayanıklılığına sahip kod, resim ve alfanümerik karakterleri basmak için yaygın olarak kullanılan bir baskı teknolojisidir.

Ribbonsaan, lojistik alandaki kaynakların rasyonelleştirilmesi, malzemelerin giriş ve çıkış akışlarının yönetiminin optimizasyonu, farklı formatlardaki malzemelerin sürekli stok mevcudiyeti, talep üzerine şerit üretme hızları, geniş bir aralık kişiselleştirilmiş ambalajlama, sertifikalı ve hızlı taşıyıcılarla işbirliği ve satış öncesi ve sonrası etkin hizmet, müşterilerimizin taleplerini karşılamamıza olanak tanır.

Standart balmumu, balmumu / reçine, reçine, siyah, renkli gibi 26 farklı malzeme türünde Stok bulunduruyoruz ve aylık 1.500.000 metrekarelik şerit üretiyoruz.

Ribbonsan Mükemmellik Merkezi, Çalıştığı distribütörleri ISO 9001 Kalite Belgesi ve Çevre için ISO 14001 belgesini alan Avrupa, Japonya, ve güney Kore Ülkeri gibi üretim kalite konusunda Kendilerini kanıtlamış alanlarından birinci olan firmaların ürünlerini bünyesinde bulundurarak siz değerli bayilerimize hizmet sağlar.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır Ribbonsan